Coral - Mine

Główne źródło życia !

Coral - Mine

Woda Nie ma znaczenia jakiego używasz filtra do wody – żaden nie usuwa z wody aktywnych cząsteczek tlenu – wolnych rodników. Nie ma znaczenia jakiej firmy butelkowaną wodę pijesz - każda jest utleniaczem i źródłem wolnych rodników. Możesz zjeść wszystkie antyoksydacyjne pigułki świata ale nic to nie da, jeśli popijasz wodą pełną wolnych rodników. To tak jakby pić odtrutkę i truciznę jednocześnie. Czy ma to sens? Coral Mine na odkwaszenie organizmu i uzdatnienie wody pitnej to najprostszy i najpraktyczniejszy sposób aby żyć zdrowiej i dłużej! Coral to unikalna substancja, ponieważ właśnie w nim osiągnięta została doskonała harmonia świata zwierzęcego, roślinnego i mineralnego. Ten żywy, rosnący organizm z mineralnym szkieletem zamieszkuje w morskiej wodzie, której skład mineralny jest bardzo zbliżony do składu surowicy ludzkiej krwi. Coral-Mine to wapń koralowy oraz minerały i mikroelementy w przyswajalnej formie jonowej. Co czyni tą wodę tak dobrą? Otóż jak się okazuje taka woda ma potencjał REDOX dużo poniżej zera. Oznacza to że woda ta posiada właściwości anty-oksydacyjne i nasycona jest aktywnym wodorem. Coral-Mine umieszczony w wodzie /nawet/ z kranu nadaje jej zadziwiające właściwości:
- usuwa chlor i substancje toksyczne,
- zmniejsza napięcie powierzchniowe wody ,
-woda uzyskuje odczyn zasadowy o wartości powyżej 7,5 pH,
-zasila wodę w ok. 70% zasadniczych składników mineralnych, makro i mikroelementów w postaci łatwo przyswajalnej formie jonowej.
Jeśli codziennie pije się taką wodę, zacznie się odbudowywać naruszona w każdym organizmie równowaga, przy czym, nie pojawiają się żadne efekty uboczne – jest absolutnie bezpieczna. Wody butelkowane - to w 99% wody pełna wolnych rodników, są to wody utlenione lub jak kto woli natleniona aktywnymi cząsteczkami tlenu, posiadające dodatni potencjał reakcji oksydacyjnej (Redox) powyżej + 200mV i tym samym automatycznie klasyfikowane jako utleniacz. Woda dodatnio naładowana odbiera organizmowi energię i odwrotnie. Potencjał wody musi odpowiadać potencjałowi płynu międzykomórkowego. Ten ostatni wynosi poniżej-100 mV (miliwolt). Jeśli wskaźnik Redox jest minusowy, woda posiada większe właściwości regenerujące /jest żywa/, kiedy natomiast osiąga wartość dodatnią /jest martwa/, właściwości są bardziej utleniające. Taka woda nie ma właściwości antyoksydacyjnych dla neutralizacji wolnych rodników, których duża ilość prowadzi do wielu chorób. Coral-Mine posiada właściwości idealnego zdrowotnego produktu:
- jest wysoko efektywny,
- delikatnie oddziałuje na organizm,
- jest bezpieczny i stosunkowo niedroga.
To najprostszy i jednocześnie najpotężniejszy produkt zdrowotny pomagający w leczeniu nawet tak ciężkiej i prowadzącej do inwalidztwa choroby, jak zapalenie stawów.

Jak zamówić ?

Jeżeli chcesz zakupić Coral-mine oraz inne naturalne suplementy z 20% rabatem, zarejestruj się 
Co otrzymujesz po rejestracji ?
  • 20 % rabat na zakup naturalnych suplementów
  • Możliwość poszerzenia swojej wiedzy